CO DĚLÁME

děláme

marketing

nanovo

tatarka

na pizzu nepatří

svíčková bez špaget taky chutná chytřeji. máme rádi pravost. originál. první vydání. adama a evu. vyhazov z ráje. digitální marketing bez omáčky kolem.

jsme agentura tak akorát. pro velké i menší značky. pro marketéry,  co potřebují adrenalínový booster a zapomenout na mantry rebrandované propagandy. v lidech rezonuje pravda lépe než lež.  jsme pro harmonii mezi skromností a ambicemi. mezi racionalitou a srdcem. mezi profitem a etikou. mezi technologickou revolucí a humanitou. mezi lokálním a globálním. extrémy nemáme rádi. nejsme pro každého. podporujeme ty, kteří se nebojí nezavádějících a inovativních nápadů. nabízíme  super kreativní přístup a individuální péči o  potřeby značky. digitálně. nanovo. lidsky.

úspěch

my toto slovo nepoužíváme. raději máme slova splněný sen. vnitřní síla. riziko. odvaha. seberealizace. dělat to, co mě baví. radost. vitalita. vášeň. žít naplno.

profit

mít se rád.  rovnováha. sdílet. dávat a dostávat.  inspirace. zdravé sebevědomí. neponižovat. nevyvyšovat.  kreativita. nápad. správný čas. správne místo. chytrá realizace. poctivost. svoboda. nové možnosti. růst.

MARKETING

čověk člověku. umění  komunikace. prodávající a kupující. silný příběh. spisovatel a čtenář. kvalita. inspirace. vizuál. bez ideologie. bez agendy. bez manipulace. návrat k jednoduchému příběhu humanity. sdílet život s druhými. koexistence.

work.play.love.

usnadňujeme zkušeným i méně zkušeným marketérům oživit příběh značky. přinášíme adrenalinový booster do marketingu v harmonii s digitálním know-how.

BRANDING

PAŘÍŽ MÁ EIFFELOVKU. ČÍM JE SLAVNÁ TVÁ ZNAČKA? VYTVÁŘÍME A PŘETVÁŘÍME ZNAČKY POMOCÍ NAŠÍ BRANDINGOVÉ MAGIE DO PODOBY, KTERÁ ZŮSTÁVÁ V PAMĚTI HLAVY I SRDCE. 

MARKETINGOVÉ ONLINE STRATEGIE

TVOŘÍME ENERGETICKÉ STRATEGIE NA FREKVENCI, KTERÁ SKVĚLE VIBRUJE. ZNÁME PŘESNĚ, CO MÁ ÚČINEK A CO NEMÁ

WEBOVÉ STRÁNKY KTERÉ NENUDÍ

S NÁMI KONČÍ NUDNÉ A ZAČÍNÁ ADRENALÍNOVÉ.  TVOJE STRÁNKY MOHOU BÝT NEJEN LEPŠÍ, ALE I  JINÉ NEŽ VŠECHNY OSTATNÍ.

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

JSME ZRUČNÍ RYBÁŘI, KTEŘÍ DOKÁŽOU ROZHODIT SÍŤ NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ. UMÍME JAK VELRYBĚ VYTRHNOUT STOLIČKU.

SEO A LINKBUILDING

OPTIMALIZUJEME A LINKUJEME STRÁNKY LÍP NEŽ  TANČÍ TVŮJ ŠÉF S EJDŽÁRKOU NA FIREMNÍ PÁRTY. BREAKDANCE S ALGORITMY OVLÁDÁME NA JEDNIČKU.

KREATÍVNÍ STUDIO

NAŠE  STUDIIO JE TVŮRČÍM TROJÚHELNÍKEM: GRAFICKÝ DESIGN, VIDEOGRAFIE A FOTOGRAFIE. KAŽDÝ PIXEL VYPRÁVÍ TVŮJ NEJORIGINÁLNĚJŠÍ PŘÍBĚH.

dobrý kávovar

spolupracujeme s velkými i menšími hráči na českém a slovenském trhu. s radostí pomůžeme startupu a pošleme ho do digitálního světa. uděláme kreatívní kampaň neziskovce,  stejně jako provedeme komplexní rebranding  velké korporace. pro nás je důležité spíš, jestli máš dobrý kávovar než velkou kancelář. jsme tu, abychom firmám všech velikostí pomohli vyprávět své příběhy. příběhy o tom když člověk v životě dělá co ho baví.

#f*ckuplekce

sílu značky objevujeme jak v pádech, tak ve vzestupech. v jejích porážkách i vítězstvích. věříme, že pro každou značku je klíčové mít zdravou imunitu, kterou posilují životní #f*ckuplekce. to vše je alchymie inspirace. v digitálním prostoru vytváříme spojení, kde si lidé zamilují inspirativní značku pro  její autentičnost, upřímnost a odvahu.  úspěch nic nenaučí. #f*ckuplekce ano.

DEJ VĚDĚT, CO TĚ ZAJÍMÁ! RÁDI TI POMŮŽEME