SEARCH:

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK

Naše tvorba webových stránek „k sežrání“ vychází z design modelu E-A-T – Expertise-Authoritativeness-Trustworthiness. Odbornost – Autoritativnost – Důvěryhodnost. Model E-A-T vytvořila společnost Google na vyhodnocování efektivity webových stránek. Lidé rádi nakupují služby a produkty od firem, jejichž webové stránky jsou odborné, mají vlastní autoritu a vytvářejí důvěru. Web prezentace tvoříme pro firmy, značky, produkty, služby a organizace. Nezáleží zda vaše firma jste jen vy a notebook, nebo celonárodní společnost. Tvoříme profesionální web stránky v různých stupních náročnosti. Nenabízíme balíčky nepotřebných služeb, ale webové stránky, které jsou důvěryhodné a ziskové. Naše tvorba webových stránek je o kvalitním obsahu s přidanou hodnotou pro návštěvníka, kterého umíme se správně nastaveným video marketingem rychle změnit na zákazníka. Naše tvorba webových stránek je k sežrání. Lidem naše webové stránky prostě chutnají.

Tvorba webových stránek
Tvorba webových stránek

REDESIGN

Stránka, která neprodává je jako spící zaměstnanec. Je třeba ho probudit, nebo vyměnit. Webová stránka je vizitkou každé firmy a platí pravidlo , že špatný web je horší než žádný web. Naše digitální reklamní agentura mění špatné na dobré profesionálním redesignem webových stránek. Měníme je na stránky moderní, interaktivní a responzivní. Tvorba responzívnych webových stránek je již dnes samozřejmostí a zajišťuje, že stránka se zobrazí v atraktivní podobě na všech zařízeních, jako jsou stolní počítače, tablety a mobilní smartphony. Prezentujte vaši firmu  se ziskovou webovou stránkou nové generace.

OSUDOVÝ 3 VTEŘINY

Existuje teorie, která říká, že máme 3 vteřiny na upoutání pozornosti návštěvníka webové stránky. Někdo mluví o 4 vteřinách, někdo jen o 2 vteřinách. Podle nás nezáleží na přesné vteřině, protože víme , že máme jen velmi krátkou dobu na to, abychom návštěvníka zaujaly skvělou prezentací. Tvoříme webové stránky , které jsou precizně optimalizované pro vyhledávače ( SEO ). Pro naše klienty to znamená , že se jejich webové stránky na vybrané klíčové výrazy objeví na předních pozicích na Googlu. Naše stránky mají funkční design, jsou rychlé a prodávají do 3  vteřin.

3secs

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNEK K SEŽRÁNÍ

TVORBA MODERNÍCH WEBOVÝCH STRÁNEK , REDAKČNÍCH SYSTÉMU A E- SHOPŮ NA PRINCIPU GOOGLE MODELU E – A – T – EXPERTISE – AUTHORITATIVENESS – TRUSTWORTHINESS .

Nezávazná cenová kalkulace do 24 hodin 

hello@beyondagency.cz

CHILLI DO WEBOVÝCH STRÁNEK

Prostřednictvím marketingového videa dokážeme web prezentaci  zesílit o 100 %. Dynamické promo video stimuluje návštěvníka webových stránek a v krátkém čase dokáže zprostředkovat informace jednoduchým, zajímavým a nenásilným způsobem .

VIDEO MARKETING 

Tvorba webových stránek

JAK TVOŘÍME NOVÉ GENERACE STRÁNEK ?

0
Informace a analýza
Chceme do hloubky pochopit business našich klientů. Seznamujeme se s pracovním prostředím a firemní kulturou. Sbíráme informace o klientovi a struktuře jeho firmy. Analyzujeme jeho konkurenci a místo na trhu.
0
Strategie + Design
Navrhujeme marketingovou a vizuální strategii. Myslíme minimalisticky. Pijeme hodně kávy.
0
Konstrukce
Vytvaříme logickou a intuitivní architekturu webu a jeho obsah. Třídíme. Vybíráme to nejlepší.
0
Programování
Pracujeme s novými generacemi webových stránek. Kódujeme responzivní stránky a připravujeme redakční systém pro klienta.
0
Testování

Dvakrát měříme a jednou stříháme. Testujeme a ještě jednou testujeme. Dosahujeme maximální datovou kompresi, aby se stránka zobrazovala co nejrychleji. Po úspěšném testu prožíváme tříminutovou nirvánu.

Dvakrát meráme a raz striháme. Testujeme a ešte raz testujeme. Dosahujeme maximálnu dátovú kompresiu, aby sa stránka zobrazovala čo najrýchlejšie. Po úspešnom teste prežívame trojminútovú nirvánu.
0
Spuštení
Projekt prezentujeme klientovi. Po schválení webová stránka je spuštěna jako nová družice do kosmu. Optimalizujeme web stránku do vyhledávačů a implementujeme ji do sociálních sítí. Klient pláče dojetím. The Happy End.