KDO JSME

dubček měl socialismus s lidskou tváří. my máme agenturu. snažíme se přebarvit průměrnou šedivost českého digitálního světa a lidskost nevyměnit s algoritmem. zatím se nám to daří skvěle. tanky zatím nepřijely.

jsme agentura, která se cítí pohodlně ve vlastní kůži. patříme mezi nejlepší české digitální agentury. děkujeme.

work.play.love.

pracuj, hraj, miluj – to není jen náš slogan, je to esence  kdo jsme a co děláme. věříme, že zdravý mix života je postaven na inspirativní práci,  hraní a samozřejmě lásce.  spoluvytváříme lidský a kreativní marketing. bez mani(po)pulace. nepředstíráme nemožné, ale věříme, že buď je všechno možné, nebo nic.

naše +

real

jsme prostě real. vytvoříme reel i porylujeme starou zahradu nanovo. autentičnost a jednoduchost jsou pro nás klíčová slova. známe cenu hot dogu v new yorku i aktuální slevu na párky v lidlu.

+

fajn

a co je na nás fajn? jsme dost malí na to, abychom do pracovního prostředí vnášeli vibrace dravosti a pravosti, které ve větších agenturách chybí. pracujeme na projektové bázi. odkudkoli, kde je wifi signál. z prahy, nebo třeba z pláže na bali. šetříme na luxusních kancelářích, což klientům ušetří náklady. náš tým čítá více než 15 expertů, kteří jsou si navzájem tak blízcí, že spolu tvoří jednu velkou krevní skupinu. 🩸

+

nezávislÍ

nejsme v reklamním řetězci. náležíme mezi ty menší, ale o to víc české a nezávislé agentury, které pracují s klienty ze světa velkých i menších značek. umíme říct ano i ne.

=

beyond digital agency

➕ další gurus

na 🛜 signálu

náš příběh

#burzoazniprase

pivo netočíme

točíme porno

nemáme rádi hashtag #firemnikultura. hashtag #burzoazniprase je trochu méně korporátní. v roce 2016 jsme v praze otevřeli vlastní klub s barem, jen kousek od Ipaku a naší kanceláře. naši oázu hříchu jsme pokřtili jménem buržoázni prase. pivo jsme tady opravdu nikdy netočili. klub byl o nás , ale nejen pro nás. obchodní smlouvy s našimi klienty jsme většinou uzavírali v našem klubu. pro náš kreativní tým, přátele a jejich známé byl klub nejen inspirativním místem na brainstorming, ale také tajemným útočištěm, které ani google nedokázal najíít. prase nás mělo rádo a my jsme měli rádi prase.

a pak přišla pandemie covid-19, která nám změnila každodenní život. snažili jsme se přizpůsobit novým podmínkám, přešli na práci v pyžamu, ale naše oáza musela být dočasně uzavřena. a aby toho nebylo málo, budovu, kde byl náš klub, o dva roky později koupil ruský developer.  nyní, když se zavzpomínáme, bereme to jako inspiraci pro naši práci na tvorbě lidských příběhů a suvenýr z doby, kdy se zdálo, že dovolená nemá konce.

stará moudrost praví: “do stejné řeky nikdy nevkročíš dvakrát.” avšak máme v plánu rozjet kavárnu, kde bude káva tekutým inspiračním palivem pro naše podcastové dobrodružství.” naše vzpomínky z buržoázního prasete jsou alespoň digitálně zaznamenány na této stránce. jak vždycky, jen tak pro radost.

THE END